Polish English French German Hebrew Italian Japanese Portuguese Russian Spanish

Dotacje Ziemi Bielskiej – bezpłatne szkolenia

18. 01. 09
Wpis dodał: Jerzy Zużałek(danielek2002)
Odsłony: 1885

XxYW lutym 2018 r. Lokalna Grupa Działania planuje ogłosić nabory wniosków na podejmowanie i rozwijanie działalności gospodarczej (w zakresie produktu lokalnego, ochrony środowiska), wzmacnianie kapitału społecznego i zachowanie dziedzictwa lokalnego. Z naborów skorzystać mogą mieszkańcy, osoby prowadzące działalność gospodarczą oraz instytucje z obszaru LGD (Bestwina, Buczkowice Czechowice-Dziedzice (sołectwa: Bronów, Zabrzeg, Ligota), Jasienica, Jaworze, Kozy, Porąbka, Wilamowice, Wilkowice).
W związku z tym LGD Ziemia Bielska zaprasza wszystkie osoby zainteresowanie pozyskaniem dotacji na bezpłatne szkolenia z przygotowania dokumentacji aplikacyjnej prowadzone przez p. Marzenę Cieślak, eksperta ds. wdrażania podejścia LEADER w ramach PROW 2014-2020.
Szkolenia odbędą się w siedzibie Starostwa Powiatowego, ul. Piastowska 40, Bielsko-Biała (sala 122) w dniach:
15.01.18 r. podejmowanie działalności gospodarczej
16.01.18 r. rozwijanie działalności gospodarczej; wspieranie współpracy między przedsiębiorcami z branży turystycznej
17.01.18 r. zachowanie dziedzictwa lokalnego; wzmacnianie kapitału społecznego
Formularz zgłoszeniowy i program znajdują się na stronie www.ziemiabielska.pl
Wszelkich informacji udziela Biuro LGD Ziemia Bielska pod nr telefonu: 33 813 69 64.

Do góry