Polish English French German Hebrew Italian Japanese Portuguese Russian Spanish

Udane rozpoczęcie sezonu przez naszych eksportowych biegaczy

18. 01. 06
Wpis dodał: Jerzy Zużałek(danielek2002)
Odsłony: 1940

W sobotę, 6 stycznia, po ośmiu latach budowy przyszedł czas na otwarcie. W sobotę do użytku oddano "Dom Kulejących Aniołów". W obiekcie, który mieści się w Piasku pod Pszczyną, zamieszkają osoby z upośledzeniem umysłowym. Z okazji otwarcia domu odbył się bieg charytatywny "Królowie u bram Aniołów". Biegano już zresztą w zeszłym roku, wtedy udział wzięło niemal 500 osób. Frekwencja została pobita, a nowy rekord to 700 uczestników, a wśród nich mieszkańcy gminy Bestwina, m. in. Agnieszka Chwałek i Tomasz Janusz. Cieszy udział młodych biegaczy, takich jak: Ewa Rożek, Jakub i Jarosław Pawełko, którzy startowali w kategorii wiekowej do lat 14.
Agnieszka zajęła 3 miejsce w biegu na 5 km, a Tomek zwyciężył na dystansie 10 km Brawo!!!

Do góry