Polish English French German Hebrew Italian Japanese Portuguese Russian Spanish

Nasi krwiodawcy odebrali kolejne odznaczenia

17. 12. 03
Wpis dodał: Jerzy Zużałek(danielek2002)
Odsłony: 1525

IMG 4153IMG 4156IMG 4179IMG 4190IMG 4194Wczoraj w OSP Czechowice odbyła się akademia zorganizowana przez Radę Rejonową Klubów Honorowych Dawców Krwi PCK Oddziału Rejonowego Polskiego Czerwonego Krzyża w Bielsku – Białej z okazji Dni Honorowego Krwiodawstwa w Polsce.
Miło mi poinformować, że wśród wyróżnionych krwiodawców znalazło się trzech członków Klubu Honorowych Dawców Krwi przy Urzędzie Gminy Bestwina.
Sławomir Kimla, który oddał już ponad 40 litrów krwi otrzymał Odznakę Honorową PCK IV stopnia, Łukasz Góra za oddanie przeszło 18 litrów otrzymał odznakę Zasłużony Honorowy Dawca Krwi PCK I stopnia, a Mateusz Kubik (z przyczyn osobistych nieobecny na akademii) odznakę Zasłużony Honorowy Dawca Krwi PCK III stopnia. Gratulacje!!!
Odznaki wręczali: prezes Zarządu Oddziału Rejonowego PCK w Bielsku-Białej, Bogdan Ogrocki, wiceprezes, Antoni Kruczek, dyrektor Rejonowego Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Katowicach, Stanisław Dyląg, pani Katarzyna Adamiec, członek Zarządu Starostwa Powiatowego w Bielsku-Białej oraz Alina Macher z Biura Promocji Starostwa Powiatowego w Bielsku-Białej.
Oprawę artystyczną zapewnili uczniowie Szkolnego Koła PCK Szkoły Podstawowej nr 7 im. Kazimierza Wielkiego w Czechowicach-Dziedzicach.

Do góry