Polish English French German Hebrew Italian Japanese Portuguese Russian Spanish

Zaproszenie do Muzeum na wernisaż

17. 11. 24
Wpis dodał: Jerzy Zużałek(danielek2002)
Odsłony: 2780

Zaprosz 1panieMuzeum Regionalne im. ks. Z. Bubaka w Bestwinie zaprasza na wernisaż malarstwa Anny Stoszek-Szroborz, Alicji Szymczak oraz Moniki Balcar-Konieczny, który odbędzie się 27 listopada (poniedziałek) o godz. 16:00.
Anna Stoszek-Szroborz, Alicja Szymczak oraz Monika Balcar-Konieczny to twórczynie pszczyńskiego Stowarzyszenia Artystycznego "Ameia". Na licznych konkursach otrzymały mnóstwo nagród i wyróżnień. Swoje prace prezentowały na indywidualnych i zbiorowych wystawach w kraju i za granicą. Obrazy pełne dynamiki, radości, ale też nostalgii i spokoju wykonują różnymi technikami, od akwareli poprzez akryl do malowania na szkle. Kochają to co robią, a swoją pasją zarażają otoczenie, czyniąc je piękniejszym.

Do góry