Polish English French German Hebrew Italian Japanese Portuguese Russian Spanish

Podsumowanie sportowego weekendu

17. 10. 30
Wpis dodał: Jerzy Zużałek(danielek2002)
Odsłony: 1560

Pogoda ponownie pokrzyżowała szyki piłkarzom. Mecz KS Bestwinka – KS Międzyrzecze nie doszedł do skutku z uwagi na zły stan murawy, natomiast mecze LKS Bestwina – KKS Spójnia Zebrzydowice i LKS Przełom Kaniów – LKS Sokół Hecznarowice toczyły się w anormalnych warunkach. Doskonale obrazuje to zdjęcie wykonane przez Szymona Szwajkowskiego w czasie meczu w Bestwinie. Więcej zdjęć TUTAJ.
LKS Bestwina rozgrywał swój mecz w sobotę i dzięki celnym trafieniom Krystiana Makowskiego, Adriana Miroskiego i Mateusza Droździka pokonał KKS Spójnię Zebrzydowice 3:0 i umocnił się na drugiej pozycji w tabeli. 9 zwycięstw w rundzie jesiennej i tylko po 2 remisy i porażki to bilans budzący szacunek.
W niedzielę pogoda nie była lepsza, ale sędziowie dopuścili boisko w Kaniowie do gry i o godz. 14 naprzeciw siebie stanęły jedenastki LKS Kaniów i LKS Hecznarowice. Już w 11 minucie najlepszy strzelec Przełomu, Dominik Domka, trafił do bramki gości, ale zaraz po wznowieniu gry uradowani zdobyciem gola gospodarze dali się zaskoczyć Arturowi Mynarskiemu i zrobiło się 1:1. Mimo paskudnej pogody mecz był dynamiczny i przyjemnie się go oglądało, jednakże żadna z wielu sytuacji podbramkowych nie została już wykorzystana i skończyło się podziałem punktów. Zdjęcia z meczu w Kaniowie TUTAJ.
Siatkówka:
Siatkarze Klubu Sportowego Gminy Bestwina przegrali w Czechowicach-Dziedzicach z MKS MTS Winner 3:1 (25:18, 25:10, 20:25, 25:17), natomiast kobiety wygrały w sobotę w Jastrzębiu z JKS SMS Jastrzębie 0:3 (22:25,14:25,12:25) i w niedzielę  u siebie z MKS ZORZA Wodzisław Śląski 3:1 (25:19,25:20,15:25,25:23).

Do góry