Polish English French German Hebrew Italian Japanese Portuguese Russian Spanish

Wygrana skrzatów KS Bestwinka w Memoriale Konrada i Patryka

17. 10. 17
Wpis dodał: Jerzy Zużałek(danielek2002)
Odsłony: 1423

img5361img5364img5377img5381Już po raz piąty piłkarskim turniejem skrzatów (rocznik 2008 i młodsi) uczczono pamięć Konrada i Patryka, chłopców, których śmierć na jednym z przejść dla pieszych w Kozach wstrząsnęła całą Polską.
W rocznicę tej tragedii na boisku Centrum Sportowo-Widowiskowego w Kozach odbył się V Memoriał Konrada i Patryka. W turnieju udział wzięło 5 drużyn: UKS II Kozy, LKS Orzeł Kozy, Zapora Porąbka, GLKS Wilkowice i KS Bestwinka.
Znakomicie spisali się w nim podopieczni Waldemara Fludra, pod którego nieobecność zespół poprowadził do zwycięstwa kierownik drużyny, Mateusz Hajduk, zajmując I miejsce, a na dodatek Konrad Kolec został uznany najlepszym bramkarzem, a Miłosz Tomaszczyk z 9 bramkami na koncie został najlepszym strzelcem.
KS Bestwinka występowała w składzie: Konrad Kolec, Miłosz Tomaszczyk, Mikołaj Kowalski, Filip Hajduk, Dawid Grajny, Adam Kobiela, Sebastian Szafarczyk, Bartłomiej Ślosarczyk, Konrad Pawłowski, Paweł Wojtczak.
Zdjęcia: Artur Jarczok, www.beskidzka24.pl

Do góry