Polish English French German Hebrew Italian Japanese Portuguese Russian Spanish

Uwaga, uwaga, dziewczyny również mają swoją drużynę piłki nożnej!!!

17. 10. 08
Wpis dodał: Jerzy Zużałek(danielek2002)
Odsłony: 1847

Trener, Wojciech Lisewski, utworzył w LKS Bestwina żeńską drużynę piłki nożnej.
Zajęcia treningowe z pierwszymi chętnymi rozpoczął w lipcu br. Sam pomysł zrodził się trochę przypadkowo, ale jego efekty przerosły jego najśmielsze oczekiwania !!! Dziewczyny uczestniczyły do tej pory w 25 treningach grając w tym czasie trzy gry kontrolne (sparingi) z drużynami chłopaków (żaków) LKS Bestwina. Do sekcji zgłosiło się na dzień dzisiejszy 18 dziewczyn. Frekwencja na zajęciach jest bardzo wysoka, dziewczyny ciężko pracują robiąc regularne postępy.
Wojciech Lisewski mówi: Jestem pełen podziwu dla ich zaangażowania i determinacji. Mogę z pełną odpowiedzialnością powiedzieć, że mamy w naszym klubie "perełki", o których być może kiedyś usłyszymy. Jeżeli wszystko pójdzie zgodnie z planem w niedalekiej przyszłości wystartujemy w rozgrywkach ligowych. Trzymajcie kciuki! Swoją drogą jesteśmy chyba jednym z nielicznych klubów wiejskich prowadzących sekcję piłki nożnej dziewczynek w powiecie bielskim, a być może nawet w całym województwie śląskim,:) co na pewno powinno być powodem do dumy dla całej gminy Bestwina.
W razie zainteresowania ofertą uczestnictwa w treningach piłki nożnej dziewcząt można się kontaktować z trenerem pod numerem: 600 291 106, lub poprzez profil na Facebooku: https://www.facebook.com/LKS-Bestwina-259011854114292/

Do góry