Polish English French German Hebrew Italian Japanese Portuguese Russian Spanish

Siatkarskie drużyny bez zwycięstwa również w drugiej kolejce, LKS Bestwina, KS Bestwinka z tarczą.

17. 10. 01
Wpis dodał: Jerzy Zużałek(danielek2002)
Odsłony: 1329

Seniorki Klubu Sportowego Gminy Bestwina swój mecz rozgrywały w Kaniowie, a seniorzy na wyjeździe. Siatkarkom udało się zdobyć jeden punkt, natomiast siatkarze odnieśli porażkę 0:3 i po dwóch kolejkach mają zerowe konto.
KSG Bestwina - UKS Jedynka ERBUD Rybnik 2:3 (25:22, 27:25, 15:25, 24:26, 12:15)
UKS TRÓJKA Mikołów - KSG Bestwina 3:0 (28:26, 25:22, 25:23)
AP-Sport Bielska Liga Okręgowa:
LKS Bestwina w sobotę, 30 września, o godz. 16:00 podejmował na własnym boisku LKS Metal WG – Skałkę Żabnica. Po bramkach uzyskanych przez Artura Sawickiego LKS pokonał swojego przeciwnika 2:0.
Klasa A:
Do Kaniowa, również w sobotę, zawitał lider bielskiej A klasy, Pionier Pisarzowice. LKS Kaniów podbudowany dwoma ostatnimi zwycięstwami przystąpił do meczu z zamiarem odebrania punktów „Pisarom”. Boiskowa rzeczywistość okazała się jednak brutalna, zawodnicy Pioniera 4 razy trafili do bramki Przełomu i 3 punkty pojechały do Pisarzowic. Najlepszy strzelec LKS Kaniów, Dominik Domka, przy stanie 0:1  nie wykorzystał rzutu karnego. Zdjęcia z meczu TUTAJ
KS Bestwinka w niedzielę, 1 października, przystąpił do meczu z LKS Mazańcowice. W 10 minucie z rzutu karnego prowadzenie KSB dał Maciej Kosmaty. 8 minut później Sławomir Pachny wyrównał na 1:1, a w 32 minucie Paweł Wróbel dał prowadzenie 2:1. W drugiej połowie już w pierwszej minucie wprowadzony po przerwie Bartosz Adamowicz wywalczył rzut karny, który na bramkę zamienił Szymon Skęczek. W kolejnych minutach KSB ogarnęła niemoc strzelecka, widocznie dwa tygodnie przerwy w rozgrywkach dało się we znaki. W 87 minucie Bartosz Adamowicz podwyższył wynik na 4:1 i takim wynikiem zakończył się ten mecz.
W środę, 4 października, w Bestwince rozegrany zostanie odwołany mecz z 17 września. KS Bestwinka podejmować będzie LZS Beskid Godziszka o godz. 16:00.

Do góry