Polish English French German Hebrew Italian Japanese Portuguese Russian Spanish

Oj, będą przez najbliższe dni zakwasy

17. 07. 27
Wpis dodał: Jerzy Zużałek(danielek2002)
Odsłony: 1091

 

 

W czwartek, 27 lipca, w Ośrodku Rekreacji i Sportów Wodnych w Kaniowie odbył się kolejny trening Boot Camp - Sportowe Starcie w ramach autorskiego projektu Elżbiety Zarębskiej „Pociąg do Stacji Forma". Tym razem Sportowe Starcie dotyczyło rywalizacji drużyn: Elżbieta Zarębska i reprezentacja Czechowic-Dziedzic vs. wójt i mieszkańcy gminy Bestwina. Zdjęcia TUTAJ
Zawody rozgrywane były w drużynach 3 - osobowych. Jedną z drużyn gminy Bestwina tworzyli: wójt, Artur Beniowski, kierownik Referatu Sportu i Promocji, Łukasz Wojsław oraz radny, Grzegorz Owczarz. Gminę Bestwina reprezentowali także zawodnicy KS Bestwinka wraz z trenerem Tomaszem Zużałkiem, który w porozumieniu z Elżbietą Zarębską potraktował te zajęcia, podobnie jak jesienią ubiegłego roku, jako jednostkę treningową. Biorąc pod uwagę intensywność oraz różnorodność ćwiczeń obawiam się, że mimo aktywności sportowej zawodników, będą męczyć ich przez najbliższe dni zakwasy :-), ale na pewno zaprocentuje to dalszym rozwojem i wzrostem formy zawodników z Bestwinki.
Naszych reprezentantów dopingowali, m.in., znani już z łamów www.gminabestwina.info: panie: Ewelina, Adriana i Agnieszka Chwałek oraz Tomek Janusz, czyli JanuszeSukcesu zwani też JanuszamiNawigacji czy też JanuszamiWszystkiego ;-) a także radny, Grzegorz Kołodziejczyk.
Na zakończenie treningu odbyło się przeciąganie liny, gdzie naprzeciw siebie stanęły ww. reprezentacje. Wyniku nie podaję, ponieważ ważniejsza była nie tyle rywalizacja, co wspaniała zabawa. Zarówno Elżbieta Zarębska, jak i trener KS Bestwinka, Tomasz Zużałek,  byli bardzo zadowoleni z przebiegu zajęć i zapowiedzieli, że w przyszłości będą one w ORiSW w Kaniowie kontynuowane.

Do góry