Polish English French German Hebrew Italian Japanese Portuguese Russian Spanish

Od piątku kibicujemy naszym kajak polistom

17. 07. 27
Wpis dodał: Jerzy Zużałek(danielek2002)
Odsłony: 1017

W piątek, 28 lipca, nasi reprezentanci Polski w kajak polo rozpoczną zmagania na The World Games we Wrocławiu. Boiska zbudowano na basenie Orbita przy ul. Wejherowskiej. Warto zaznaczyć, że od kilku miesięcy zaangażowany i odpowiedzialny za przygotowanie boisk i przeprowadzenie zawodów kajak polo w ramach The World Games był Szymon Maślanka, członek UKS Set Kaniów. Oprócz niego wolontariuszami z UKS Set są jeszcze Dominika Spętany i Tomasz Hoffmann.
Pierwsze na wodę wypłyną nasze dziewczęta: Klaudia Sachmerda, Monika Pacyga, Dominika Sojka, Sandra Pilarz. Na inaugurację rozegrają o 9:10 mecz z reprezentacją Francji.
Mężczyźni: Bartłomiej Dawidek, Łukasz Pilarz, Borys Zubczewski i Arkadiusz Pilarz na początek zmierzą się z Hiszpanami o godz. 11:05. Obu drużynom cennych rad z pomostów udzielać będą trenerzy: Katarzyna i Dariusz Pilarz.
Polscy kajak poliści zagrają, oprócz Hiszpanii, z innymi najlepszymi drużynami świata, tj.: Włochami, Nową Zelandią, Francją, Chinese Taipei i Niemcami.
Kobiety zmierzą się, oprócz Francji, z: Włochami, Nową Zelandią, Niemcami, Kanadą i Holandią.

Transmisję TWG’ 2017 obejrzeć można na sportowych antenach Polsatu w dniach 28-30 lipca.
Link do transmisji kajak polo na żywo: www.canoeicf.com/canoe-polo-other/wroclaw-2017
Harmonogram meczów: http://www.pzkaj.pl/dane/2017/TWG2017_harmonogramKajakPolo.pdf

Wyniki: theworldgames2017.com/wyniki/

Do góry