Polish English French German Hebrew Italian Japanese Portuguese Russian Spanish

Zaloguj do serwisu

Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Bestwinie

Oficjalna strona Urzedu Gminy

Gmina Bestwina w liczbach

Monitoring powietrza

Mapa gminy Bestwina

Stowarzyszenie Pomocy Dzieciom,Młodzieży i Rodzinom ”Z SERCEM NA DŁONI” z siedzibą w Kaniowie

Skład zaprasza

EBART schody
http://gminabestwina.info/25-aktualnosci/aktualnosci/5412-i-bieg-charytatywny-gminy-bestwina-coraz-blizej-poznaj-trase.html

Licznik Odwiedzin

15100574
Dzisiaj
Wczoraj
Ten tydzień
Ten miesiąc
Wszystkie dni
11417
20769
113359
413345
15100574

Magazyn Gminny
http://gminabestwina.info/25-aktualnosci/aktualnosci/5412-i-bieg-charytatywny-gminy-bestwina-coraz-blizej-poznaj-trase.html
Portal czecho.pl
Portal beskidzka24.pl
http://gminabestwina.info/25-aktualnosci/aktualnosci/5412-i-bieg-charytatywny-gminy-bestwina-coraz-blizej-poznaj-trase.html

I Bieg Charytatywny Gminy Bestwina coraz bliżej - poznaj trasę

17. 05. 15
Wpis dodał: Jerzy Zużałek(danielek2002)
Odsłony: 964

Jak już informowałem w kwietniu, 10 czerwca po raz pierwszy w gminie Bestwina odbędzie się Bieg Charytatywny. Odbywać się on odbędzie się na dwóch dystansach. Start na dłuższej trasie - 10 km planowany jest o godzinie 10.00, natomiast start na dystansie 3,5 km (bieg rodzinny) planowany jest o godzinie 10.20.
10 czerwca tradycyjnie organizowany jest w Janowicach Rodzinny Rajd Rowerowy i I Bieg Charytatywny odbywać się będzie w tym samym miejscu. Całość środków zebranych podczas imprezy zostanie przekazana na leczenie Kubusia, autystycznego dziecka.
Jeden z internautów, Dale Kopis, poświęcił swój czas i zmontował filmik, który prezentuje trasę, jaką pobiegną zawodnicy. Zamieścił go na facebooku, a ja, zapraszając ponownie do udziału,  prezentuję go poniżej:

Do góry