Polish English French German Hebrew Italian Japanese Portuguese Russian Spanish

I Bieg Charytatywny Gminy Bestwina coraz bliżej - poznaj trasę

17. 05. 15
Wpis dodał: Jerzy Zużałek(danielek2002)
Odsłony: 808

Jak już informowałem w kwietniu, 10 czerwca po raz pierwszy w gminie Bestwina odbędzie się Bieg Charytatywny. Odbywać się on odbędzie się na dwóch dystansach. Start na dłuższej trasie - 10 km planowany jest o godzinie 10.00, natomiast start na dystansie 3,5 km (bieg rodzinny) planowany jest o godzinie 10.20.
10 czerwca tradycyjnie organizowany jest w Janowicach Rodzinny Rajd Rowerowy i I Bieg Charytatywny odbywać się będzie w tym samym miejscu. Całość środków zebranych podczas imprezy zostanie przekazana na leczenie Kubusia, autystycznego dziecka.
Jeden z internautów, Dale Kopis, poświęcił swój czas i zmontował filmik, który prezentuje trasę, jaką pobiegną zawodnicy. Zamieścił go na facebooku, a ja, zapraszając ponownie do udziału,  prezentuję go poniżej:

Do góry