Polish English French German Hebrew Italian Japanese Portuguese Russian Spanish

Szkolenie dla wnioskodawców - 18.05.2017

17. 05. 12
Wpis dodał: Jerzy Zużałek(danielek2002)
Odsłony: 721

Lokalna Grupa Rybacka serdecznie zaprasza na ostatnie spotkanie dotyczące zasad oceniania i wyboru operacji przez LGR, wszystkie zainteresowane osoby, które chcą złożyć wnioski w aktualnie ogłoszonych naborach.
Spotkanie odbędzie się 18 maja (czwartek) o godzinie 9.00 w siedzibie Stowarzyszenia LGR Bielska Kraina ul. Regera 81, Bielsko-Biała i przeprowadzone zostanie przez pracowników biura LGR oraz  pracowników Urzędu Marszałkowskiego Województwa Śląskiego.
Na szkoleniu przedstawione zostaną m.in.: wyjaśnienia dotyczące interpretacji kryteriów ocen używanych przez Radę Rybackiej Lokalnej Grupy Działania (cele, wskaźniki, kryteria), akty prawne oraz zasady wypełniania wniosku o dofinansowanie.
W celu rejestracji na spotkanie należy wypełnić formularz dostępny poniżej i dostarczyć go osobiście, wysłać pocztą lub emailem (zeskanowany) na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., lub  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.  do dnia 16.05.2017 r.
Bliższe informację pod nr telefonu: 33 810 57 35 wew. 21.
 


Do góry