Polish English French German Hebrew Italian Japanese Portuguese Russian Spanish

Dom bez rachunków za media .... czy to możliwe?

17. 05. 09
Wpis dodał: Jerzy Zużałek(danielek2002)
Odsłony: 1765

W Kaniowie powstaje osiedle domów jednorodzinnych, których właściciele nie będą musieli płacić rachunków za media! Nowoczesne rozwiązania, które wdraża firma Proecology z Czechowic-Dziedzic będą nie tylko ekologiczne, ale również niewyobrażalnie oszczędne. Już dziś możesz zamówić podobny dla siebie!
"Dom przy Słonecznej 6" to parterowy dom jednorodzinny z dachem kopertowym, wyposażony w garaż jednostanowiskowy. Dom jest na tyle duży, że zdecydowanie pomieści nawet rodzinę typu 2+3.
To co najbardziej wyróżnia "Dom przy Słonecznej 6" to zastosowana technologia energooszczędności, oparta na odnawialnych źródłach energii. Dzięki temu właściciel domu nie musi martwić się o jakiekolwiek rachunki, bo wszystkie niezbędne media są wytwarzane na terenie posesji.
W jaki sposób? Cały budynek ogrzewany jest za pomocą gruntowej pompy ciepła poprzez ogrzewanie podłogowe. Energia elektryczna dostarczana jest natomiast za pomocą farmy fotowoltaicznej o odpowiednio dobranej mocy, a woda jest z własnego ujęcia studni głębinowej. Poza tym budynek wyposażony jest w rekuperację i gruntową pompę ciepła firmy Danfoss. Co więcej, na etapie budowy istnieje możliwość wprowadzenia różnych modyfikacji.
Szczegółową informację techniczną znajdą Państwo na stronie: proecology.pl/aktualne-inwestycje/

Do góry