Polish English French German Hebrew Italian Japanese Portuguese Russian Spanish

Znakomita forma Wojtka Sawkiewicza i Michała Pawłuszkiewicza

17. 05. 08
Wpis dodał: Jerzy Zużałek(danielek2002)
Odsłony: 2009

W niedzielę, 7 maja, w sali gimnastycznej SP nr 28 w Bielsku – Białej odbył się  Międzynarodowy Turniej Piłki Siatkowej im. Stefana Zubera w kat. szkół ponad gimnazjalnych dziewcząt i chłopców. Wystąpiło w nim dwóch mieszkańców naszej gminy, zawodników MKS Winner Czechowice-Dziedzice, Wojciech Sawkiewicz z Janowic (nr 12) i Michał Pawłuszkiewicz z Kaniowa (nr 7). Kadeci z Wojtkiem w składzie zajęli I miejsce, na dodatek trzeci raz z rzędu, a młodzicy z Michałem uplasowali się na miejscu czwartym (byli najmłodszą drużyną w turnieju).
Wojciech Sawkiewicz został wybrany najlepszym zawodnikiem swojej drużyny. Brawo!!!
Zdjęcia: MKS Winner Czechowice-Dziedzice

Do góry