Zaległy mecz 13 kolejki:
NASZ TEAM – MŁODZI WILCY – 2:7 (1:2)
Bramki: Wójcik T. – 1, Kania A. – 1, / Słowiak A. – 1, Pyś M. – 2, Olejak R. – 1, Jaślanek M. – 2, sam. – 1,
MŁODZI WILCY – REHABILITANCI 11: 4 (4:1)
Bramki: Herok M. – 2, Pyś M. – 4, Olejak R. – 3, Jaślanek M. – 1, Słowiak A. – 1 / Ogon M. – 2, Pytkowski D. – 2
ENIGMA – RETRORAPID – 3:5 (1:1)
Bramki: Budny A. – 2, Linek P. – 1 / Koczur K. – 2, Mrożek S. – 1, Stawik G. – 1, Jurek R. – 1,
ELECTROPOLI-GALWANOTECHNIKA – PATO TEAM – 4:7 (3:5)
Bramki: Giziński J. – 1, Włoch J. – 2, Wójtowicz A. – 1, / Lisewski W. – 2, Szczepaniak M. – 3, Zdeb Wiesław – 1, Droździk M. – 1,
KS Psi Wąs – Nasz Team – 0:5 (wo.)
NAPRZÓD TYŁOWICE – GEPARD TEAM 2:4 (2:2)
Bramki: Markiel M. – 1, Małysz W. – 1, / Jurczyga R. – 2, Kimla K. – 1, Skęczek S. – 1
Tabele:
GRUPA MISTRZOWSKA | |||||||||
Lp. | Nazwa drużyny | Mecze | Punkty | Z | R | P | Bramki strzelone | Bramki stracone | Różnica bramek |
1. | RETRO RAPID | 13 | 31 | 10 | 1 | 2 | 90 | 24 | 66 |
2. | GEPARD TEAM | 13 | 28 | 9 | 1 | 3 | 97 | 37 | 60 |
3. | ENIGMA | 14 | 25 | 8 | 1 | 5 | 70 | 35 | 35 |
4. | NAPRZÓD TYŁOWICE | 13 | 24 | 8 | 0 | 5 | 73 | 46 | 27 |
5. | MUR BETONN | 13 | 23 | 7 | 2 | 4 | 78 | 45 | 33 |
GRUPA POCIESZENIA | |||||||||
Lp. | Nazwa drużyny | Mecze | Punkty | Z | R | P | Bramki strzelone | Bramki stracone | Różnica bramek |
6. | PATO TEAM | 14 | 21 | 7 | 0 | 7 | 91 | 60 | 31 |
7. | ELECTROPOLI-GALWANOTECHNIKA | 14 | 21 | 6 | 3 | 5 | 68 | 55 | 13 |
8. | KS PSI WĄS | 14 | 16 | 5 | 3 | 6 | 84 | 72 | 12 |
9. | MŁODZI WILCY | 14 | 16 | 5 | 1 | 8 | 76 | 99 | -23 |
10. | NASZ TEAM | 14 | 9 | 2 | 3 | 9 | 39 | 93 | -54 |
11. | REHABILITANCI | 14 | 1 | 0 | 1 | 13 | 34 | 234 | -200 |
KLASYFIKACJA KANADYJSKA | |||||
Lp. | NAZWISKO I IMIĘ | NAZWA DRUŻYNY | BRAMKI | ASYSTY | SUMA |
1. | Lisewski Wojciech | PATO TEAM | 28 | 20 | 76 |
2. | Włoch Jacek | ELECTROPOLI | 31 | 12 | 74 |
3. | Skęczek Szymon | GEPARD TEAM | 27 | 12 | 66 |
4. | Jakowenko Marcin | KS PSI WĄS | 24 | 10 | 58 |
5. | Zbijowski Rafał | MUR BETON | 24 | 8 | 56 |
6. | Damaz Adrian | ENIGMA | 19 | 15 | 53 |
KLASYFIKACJA FAIR PLAY | |||||
Nazwa drużyny | z.k. | cz.k. | walkower | SUMA | |
1. | NASZ TEAM | 4 | 0 | -4 | |
2. | MUR BETON | 5 | 0 | -5 | |
3. | MŁODZI WILCY | 2 | 1 | -5 | |
4. | ENIGMA | 5 | 0 | -5 | |
5. | REHABILITANCI | 6 | 0 | -6 | |
6. | GEPARD TEAM | 7 | 0 | -7 | |
7. | ELECTROPOLI-GALWANOTECHNIKA | 7 | 0 | -7 | |
8. | NAPRZÓD TYŁOWICE | 8 | 0 | -8 | |
9. | RETRO RAPID | 8 | 1 | -11 | |
10. | PATO TEAM | 12 | 0 | -12 | |
11. | KS PSI WĄS | 13 | 0 | 1 | -17 |
KARY NAPOMNIENIA I WYKLUCZENIA | |||||
Lp. | Imię i nazwisko | Nazwa drużyny | ż.k | cz.k | dyskwalifikacja / kara od |
1. | Olejak Piotr | MŁODZI WILCY | - | 1 | 1 mecz / 2.03.2015 |
2. | Łołka Dariusz | RETRO RAPID | 1 | 1 | 1 mecz / 2.03.2015 |
3. | Płaska Sywester | ELECTROPOLI-GALWANOTECHNIKA | 5 | 1 mecz / 2.03.2015 | |
4. | Droździk Mateusz | PATO TEAM | 3 | ||
5. | Jakowenko Marcin | KS PSI WĄS | 3 | ||
6. | Małysz Wojciech | NAPRZÓD TYŁOWICE | 3 | 1 mecz/ 9.03.2015 | |
7. | Mizera Bartłomiej | RETRO RAPID | 3 | ||
8. | Ślizak Przemysław | KS PSI WĄS | 3 | ||
9. | Wójcikiewicz Dawid | PATO TEAM | 3 | 1 mecz / 16.03.2015 | |
10. | Zarychta Marcin | GEPARD TEAM | 3 | 1 mecz / 16.03.2015 | |
11. | Chmielewski Piotr | REHABILITANCI | 2 | ||
12. | Chudzik Rafał | MUR BETON | 2 | ||
13. | Ciszczoń Grzegorz | NASZ TEAM | 2 | ||
14. | Damaz Adrian | ENIGMA | 2 | ||
15. | Englert Tomasz | KS PSI WĄS | 2 | ||
16. | Jurek Łukasz | RETRO RAPID | 2 | ||
17. | Krysta Mikołaj | NAPRZÓD TYŁOWICE | 2 | ||
18. | Lisewski Wojciech | PATO TEAM | 2 | ||
19. | Ogon Marcin | REHABILITANCI | 2 | ||
20. | Roik Robert | MUR BETON | 2 | ||
21. | Urbańczyk Wiktor | KS PSI WĄS | 2 | ||
22. | Adamowicz Wojciech | NAPRZÓD TYŁOWICE | 1 | ||
23. | Biegun Aleksander | RETRO RAPID | 1 | ||
24. | Buda Wojciech | ENIGMA | 1 | ||
25. | Haba Patryk | REHABILITANCI | 1 | ||
26. | Jaślanek Michał | MŁODZI WILCY | 1 | ||
27. | Kania Andrzej | NASZ TEAM | 1 | ||
28. | Kóska Szymon | GEPARD TEAM | 1 | ||
29. | Kucharczyk Grzegorz | ELECTROPOLI-GALWANOTECHNIKA | 1 | ||
30. | Linek Paweł | ENIGMA | 1 | ||
31. | Madejski Sylwester | RETRO RAPID | 1 | ||
32. | Markiel Daniel | NAPRZÓD TYŁOWICE | 1 | ||
33. | Mateusz Szczepańczyk | KS PSI WĄS | 1 | ||
34. | Owczarz Sławomir | MUR BETON | 1 | ||
35. | Pasz Michał | ELECTROPOLI-GALWANOTECHNIKA | 1 | ||
36. | Pronobis Adam | REHABILITANCI | 1 | ||
37. | Przemyk Michał | GEPARD TEAM | 1 | ||
38. | Pyka Krzysztof | ELECTROPOLI-GALWANOTECHNIKA | 1 | ||
39. | Pyś Piotr | MŁODZI WILCY | 1 | ||
40. | Stanclik Łukasz | NAPRZÓD TYŁOWICE | 1 | ||
41. | Stanoch Mateusz | GEPARD TEAM | 1 | ||
42. | Stasica Marcin | PATO TEAM | 1 | ||
43. | Szczepaniak Mariusz | PATO TEAM | 1 | ||
44. | Szypuła Piotr | KS PSI WĄS | 1 | ||
45. | Wdowiak Mirosław | GEPARD TEAM | 1 | ||
46. | Wójcik Tomasz | NASZ TEAM | 1 | ||
47. | Zarębski Michał | KS PSI WĄS | 1 | ||
48. | Zdeb Wiesław | PATO TEAM | 1 | ||
49. | Zdeb Wojciech | PATO TEAM | 1 | ||
50. | Zimny Łukasz | ENIGMA | 1 |