Polish English French German Hebrew Italian Japanese Portuguese Russian Spanish

Droga ekspresowa S1

Więcej
11 lata 7 miesiąc temu #1524 przez Prawda
Droga ekspresowa S1 was created by Prawda
Gmina Bestwina ma szanse na szybki rozwój dzięki tej inwestycji , powinien powstać również w naszej gminie zjazd do Czechowic dzięki czemu przybędzie tu inwestorów ! ze względu na dobra lokalizację , co za tym idzie więcej wpływów z podatków ,więcej miejsc pracy itd wystarczy popatrzeć na innych gdzie takowe inwestycje powstały , dodatkowo poprawił by się dojazd do lotniska jakże ważnej inwestycji jak i terenów wypoczynkowych w Kaniowie , jestem za zrealizowaniem tej inwestycji , w Niemczech gdy budowano autostrady nikt nie pytał prosił o budowę , i widać właśnie jakie dziś są autostrady w Niemczech i ile ich jest , a u nas przez jakieś protesty itd ciągnie się to latami i nasz kraj stoi w miejscu ! z szacunkiem do ludzi ,którzy walczą o kilka domów które mają być zburzone np w Bestwince czasami kilka waszych domów moze uratowac kilkanaście gdzie indziej ! i nikt tu nie jest pępikiem świata , zganianie ,że tam wyburzajcie a nie moje i wzajemnie do niczego nie prowadzi ! mam nadzieje ,że wójt patrzy na tą inwestycję z racjonalnego puntu widzenia rozwoju gospodarczego gminy

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
11 lata 7 miesiąc temu #1526 przez scyzor663
Replied by scyzor663 on topic Odp: Droga ekspresowa S1
Również jestem za powstaniem tej drogi a stanowisko " nie bo nie" mnie śmieszy...

Co do węzła to będzie w Starej Wsi , kolejny za Wisłą w Miedźnej, nie będzie żadnego w Bestwince czy Kaniowe i być nie może bo przepisy określają minimalną odległość między węzłami na drogach ekspresowych

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
11 lata 7 miesiąc temu #1530 przez Prawda
Replied by Prawda on topic Odp: Droga ekspresowa S1
Gmina powinna walczyć o to ,aby ten węzeł powstał w Bestwince nie w Starej Wsi ze względu na odległość do Czechowic miejscowość ta jest najodpowiedniejsza ze względu na małą zabudowę oraz z dogodnym dojazdem z Południowych Czechowic ul Krakowską przez Bestwine i północą Czechowic ulicami przez Kaniów , a z tego co się orientuję to węzeł w Starej wsi może być nie aktualny trasa również ,najprawdopodobniej poleci na 100% przez dzielnicę Hałcnów potem okolice Janowice Leśniczówka dalej na Bestwinke przebieg starej trasy przez stara wieś jest na filmie
mam nadzieje , ze wójt bierze ten projekt poważnie pod uwagę ! to trasa i węzeł w naszej gminie to jedyny sposób na szybkie oddłużenie gminy stworzenia terenów przyjaznych inwestycji jak i wielu miejsc pracy ! jeżeli węzeł ten powstanie w Starej wsi :/ to gmina Wilamowice zacznie się rozwijać a nas czeka stagnacja !

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
11 lata 7 miesiąc temu #1531 przez scyzor663
Replied by scyzor663 on topic Odp: Droga ekspresowa S1
Ja znowu myślałem o tym że gminna powinna się starać o wybudowanie mostu przez Wisłę równolegle do espresówki ( zaraz obok ) bo mostów nigdy za wiele i wtedy to przez węzeł w Miedźnej i Kaniów była by najszybsza droga z Gopu do Czechowic, co za tym idzie tereny w Kaniowie stały by się bardziej atrakcyjne

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
11 lata 7 miesiąc temu #1532 przez Prawda
Replied by Prawda on topic Odp: Droga ekspresowa S1
takie połączenie było by również dobre jednak na przeszkodzie stoją stawy Bestwińskie , które stanowią obszar chronionego krajobrazu jeżeli w grę wchodził by węzeł w Bestwińce i połączenie go równolegle przez most do Czechowic w Kaniowie znów przeszkodę stanowi zabudowa jak i żwirownia :/ most na wiśle od strony Miedźnej i połączenie drogowe dobry pomysł z tym ,że droga przez sam Kaniów musiała by zostać zmodernizowana od krzyżówki koło Euro do mostu nad Białką droga ta jest kręta i bardzo niebezpieczna ;/ nie oriętuje się jednak jak sytuacja wygląda w samej Grzawie myśle ,że ta droga do dużych nie należy

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
11 lata 7 miesiąc temu - 11 lata 7 miesiąc temu #1533 przez danielek2002
STRONA INTERNETOWA DOTYCZĄCA BUDOWY S1 ZNAJDUJE SIĘ TUTAJ: http://www.s1.myslowice-bielsko-biala.pl/

Tylko nadzieja na smierc trzyma mnie jeszcze przy zyciu...
Ostatnia11 lata 7 miesiąc temu edycja: danielek2002 od.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Czas generowania strony: 0.232 s.
Do góry