Polish English French German Hebrew Italian Japanese Portuguese Russian Spanish

zatuj stagnacja i niekompetętnoś w gminie Bestwina

Więcej
12 lata 2 miesiąc temu - 12 lata 2 miesiąc temu #1051 przez Looker
Oczy bolą [a może bolom ] jak czytam temat posta ... :laugh:

Marian ma rację [według mnie oczywiście] z kimkolwiek rozmawiam chwali gminę i porównuje z tym co się nie dzieje u nich ...

do okruty

Spójrzmy prawdzie w oczy . To co się ostatnio działo zakrawa na skandal
Nepotyzm , kolesiostwo , obłuda , przekręty . itp itd . .... Zamiatanie afer pod dywan i udawanie , że wszystko jest ok A potem takich ludzi gloryfikujemy Pytam sie w imie czego ? Mam dalej wymieniać ? ? ?
Mam nadzieje , że nowe władze będą dalekie od tego , chociaż raczej w to wątpię . Rączka rączkę myje

co się ostatnio działo ? jakie przekręty? jakie afery?
zawsze powtarzam - jak masz wiedzę na temat przestępstwa i nie zgłosisz - jesteś tak samo winny !!!
A Wójta ŚP Wodniaka weź zostaw w spokoju...

ostatnie tylko 3 lata to oczyszczalnia, remot osp kaniow, osrodek zdrowia w Bestwinie, kanalizacja, orlik, baseny uks set, hala w Kaniowie, drogi, nowe wozy strazackie...

a jeszcze

kolego imprezy to kiedyś w Bestwinie były ,gdy były drogi Marianku organizowane w parku koło gminy i na boisku , w czasach biedniejszych, stały karuzele i można było to nazwać imprezą !

nie mam sklerozy i pamiętam że jeden z przedsiębiorców organizował te imprezy na dzień dziecka ... i tyle
a teraz CKSiR i inne placówki gminne [szkoły, biblioteki, kluby sportowe, parafie] dają takie możliwości, że aż trudno wybrać ... Trzeba tylko chcieć ...

A wracając do tematu posta ... zastój, stagnacja i niekompetentność - piszesz czego nie ma i że coś się gdzieś dzieje ... a czego byś oczekiwał w naszej gminie - rzuć parę pomysłów [tylko proszę nie z historii, że kiedyś to było ...]
od tego

wolę to :

Pozdrawiam

Pozdrawiam Looker
I feel every mountain
I hear every tree
I know every ocean
I taste every sea (...)
Ostatnia12 lata 2 miesiąc temu edycja: Looker od. Powód: poniosło mnie :-)

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
12 lata 2 miesiąc temu #1052 przez atoato

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Czas generowania strony: 0.275 s.
Do góry