Polish English French German Hebrew Italian Japanese Portuguese Russian Spanish

proboszcz w Kaniowie

Więcej
14 lata 3 miesiąc temu #330 przez Dobrowiest
Replied by Dobrowiest on topic O:proboszcz w Kaniowie
Do hlaskower:

Przypomnij sobie słowa zobowiązania, jakie składają rodzice przy chrzcie. Może wtedy zrozumiesz, o co chodzi.

Do pozostałych kaniowskich hipokrytów:

A ileż to trzeba, żeby po prostu olać chodzenie do kościoła i te wszystkie śmieszne ceremonie. Śmiało, odpiszcie się z tej parafii i miejcie gdzieś wrednego proboszcza i wszystkie dewoty. Zrobicie to? Guzik prawda! Wasza odwaga kończy się na anonimowym opluwaniu innych. Ma ktoś odwagę pójść do proboszcza i porozmawiać o tym, co ewentualnie trzeba by było zmienić?<br><br>Edytowany przez: Dobrowiest, w: 2010/01/20 22:05

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
14 lata 3 miesiąc temu #331 przez zefir
Replied by zefir on topic O:proboszcz w Kaniowie
gdy ktoś olewa chodzenie na Mszę to jest katolik do bani. W naszym przypadku lepiej chodzić do Bestwinki czy do Czechowic i już go nie trzeba oglądać.Dużo moich znajomych idzie do innych kościołów , bo mają go serdeczne dosyć!!!!!

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
14 lata 3 miesiąc temu #338 przez blebleble
Replied by blebleble on topic O:probosz w Kaniowie
mario78, a u ciebie wszyscy zdrowi?? Ciekawe, że nie odnosisz się do uwag w tym wątku, w dalszym ciągu czepiasz się tylko sołtysa, byle odwrócic uwagę od wielebnego......no, no, kto by pomyślał....myślałem, że to kto inny go tak broni, a to chyba tylko zmyłka taka....powitać, powitac na forum.....

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
14 lata 3 miesiąc temu #339 przez mario78
Replied by mario78 on topic O:probosz w Kaniowie
jeszcze raz powtarzam - nie bronie go. Ale wkurza mnie ze zebralo sie kilku internautow i iluś dewotów którym wszystko nie pasuje. Przyjdzie na rozne imprezy organizowane przez opluwanego człowieka to zobaczycie co jest wart

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
14 lata 3 miesiąc temu #340 przez blebleble
Replied by blebleble on topic O:probosz w Kaniowie
Ksiądz nie jest od organizowania imprez....a jęsli jest tak dobrze, jak ty uważasz, to dlaczego jest tak źle? Dlaczego nasi parafianie chodza do kościoła w Bestwince, Dankowicach, Czechowicach, a nie do Kaniowa?

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
14 lata 3 miesiąc temu #341 przez mario78
Replied by mario78 on topic O:probosz w Kaniowie
Odkąd pamiętam ja (mam 31 l) i rodzice, tak było od wieki wieków a nie teraz

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Czas generowania strony: 0.224 s.
Do góry