Polish English French German Hebrew Italian Japanese Portuguese Russian Spanish

Jeszcze o wyborach

Więcej
9 lata 7 miesiąc temu - 9 lata 7 miesiąc temu #2272 przez joop
Jeszcze o wyborach was created by joop
Widzę że nikt nie odpisuje więc albo wszyscy zajęci, albo ich nie interesuje. A sprawy bardzo bardzo ciekawe.Oto mamy nową Radę gminy i nowego starego Wójta.Wszyscy z jednego klubu,towarzystwa,ekipy.No ale jak widzę w jednym z komentarzy do artykułu o "powyborczych reminiscencjach" że "polityka to nie dla mnie" to nie ma się co dziwić .No to mamy łapę w nocniku.Ciekawi mnie kto teraz sprawdzi działanie i skuteczność wójta.Teraz wójt nie musi już nic robić a przed następnymi wyborami coś tam pokryje asfaltem , najlepiej za powiatowe pieniądze i reelekcja jak w banku. Piszę to bo ze skutecznością wójta nie było do tej pory zbyt dobrze.Polecam przemyśleć zwłaszcza mieszkańcom Janowic i Bestwinki.U siebie i od frontu jest jeszcze nie najgorzej , ale reszta i z tyłu to klękajcie narody.
A więc mieszkańcy gminy nie słuchajcie niektórych POlityków ze świecznika i interesujcie się tym co was otacza bo niska frekwencja na wyborach to obciach , a sprawy polityczne są tak na prawdę pasjonujące i czy nam się to podoba czy nie , determinują nasze życie.Tego po prostu nie zastąpi żaden mjakmiłość ani inny badziew.
Media gminne,a zwłaszcza te internetowe - do roboty!Patrzymy na rączki.
Ostatnia9 lata 7 miesiąc temu edycja: joop od. Powód: pomyłka

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Czas generowania strony: 0.207 s.
Do góry