Polish English French German Hebrew Italian Japanese Portuguese Russian Spanish

motory crossowe w lasach i polach

Więcej
8 lata 5 miesiąc temu #2323 przez spod lasu
Nie wiem czy dla wszystkich użytkowników motorów crossowych jest to jasne, ale wjazd na teren leśny bez zezwolenia jest łamaniem art. 29 ustawy o lasach. Rozjeżdżanie prywatnych pól i miedz bez zgody właścicieli też jest łamaniem prawa! Motory szalejące od kilku miesięcy po Janowicach, Starej Wsi i Pisarzowicach są nierejestrowane, więc jedyną formą ich zidentyfikowania jest zrobienie im zdjęć, filmików i wrzucanie w internet, może ktoś rozpozna małolata od sąsiada który uprzykrza życie ludziom kilka kilometrów dalej. (Np. dwa biało-fioletowe motory crossowe masakrujące las Pasiecki). Zachęcam do reagowania, może wreszcie ruszą się też służby leśne i porządkowe (nota bene las Pasiecki wygląda wprost tragicznie! ale to temat na osobny wątek).

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Czas generowania strony: 0.128 s.
Do góry