Polish English French German Hebrew Italian Japanese Portuguese Russian Spanish

Sprzedam projekt domu jednorodzinnego

Więcej
9 lata 6 miesiąc temu #2275 przez majkel82
Hej internauci i drodzy forumowicze!
Sprzedam fajny projekt domu - Opałek 2G firmy dominanta. Jest to projekt typowej powierzchni domku. Dedykowany jest dla 4-5 osób. Dom jest parterowy z użytkowym poddaszem i garażem na dwa stanowiska. Dom jest klasyczny, stylizowany na elegancki dworek. Na poddaszu znajduje się strefa nocna, którą częściowo można dowolnie zaplanować.
Plik załącznika:

mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Czas generowania strony: 0.130 s.
Do góry