Polish English French German Hebrew Italian Japanese Portuguese Russian Spanish

Sportowy weekend za nami

17. 04. 02
Wpis dodał: Jerzy Zużałek(danielek2002)
Odsłony: 12353

Rozpocznę od informacji dotyczącej pań. Siatkarki KSG Bestwina pokonały na wyjeździe dotychczasowe liderki, Jastrzębski Klub Siatkarski SMS Jastrzębie, 1:3 (19:25, 24:26, 26:24, 11:25) i wskoczyły na 2 miejsce z tą samą ilością punktów co prowadzący GLKS Wilkowice. W najbliższej kolejce pauzują.
W sobotę, 1 kwietnia, LKS Przełom Kaniów rozgrywał mecz na bardzo trudnym terenie i mimo iż strzelił 3 bramki schodził z boiska pokonany przez Pioniera Pisarzowice 4:3. Bramki dla Kaniowa zdobyli: Marek Faruga i Łukasz Zdeb – 2. Po tej kolejce Kaniów zajmuje 11 miejsce z 14 punktami.
LKS Pionier Pisarzowice – LKS Przełom Kaniów 4:3
LKS Bestwina walczył o ligowe punkty w Żywcu z tamtejszą Koszarawą. Żadnej z drużyn nie udało się trafić do bramki i LKS Bestwina wywiózł z Żywca 1 punkt. Po 17 kolejkach zajmuje 6 miejsce z 27 punktami.
Koszarawa Żywiec – LKS Bestwina 0:0
Wiele powodów do zadowolenia ma zespół trenera Tomasza Zużałka. Zdjęcia z meczu TUTAJ
W słoneczną niedzielę KS Bestwinka zaaplikował KS Soła Kobiernice 6 bramek, a kolejnego hat-tricka ustrzelił Maciej Skęczek i z 13 trafieniami awansował na czoło klasyfikacji najlepszych strzelców bielskiej A klasy. Dwie bramki dołożył Paweł Mucha a dzieła zniszczenia dokonał Paweł Olek. KS Bestwinka z 30 punktami pewnie usadowił się w fotelu wicelidera i ma 2 punkty przewagi nad Sokołem Buczkowice.
KS Bestwinka – KS Soła Kobiernice 6:2

Do góry