Polish English French German Hebrew Italian Japanese Portuguese Russian Spanish

Dobry występ naszych reprezentantów w powiatowym Turnieju Wiedzy Pożarniczej

17. 04. 02
Wpis dodał: Jerzy Zużałek(danielek2002)
Odsłony: 11688

01.04.2017 w Jasienicy odbyły się eliminacje Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej "Młodzież Zapobiega Pożarom".
W konkursie udział wzięli zwycięzcy eliminacji gminnych z wszystkich gmin powiatu bielskiego. Przedstawiciele naszej gminy nie mają się czego wstydzić. Najlepiej wypadł Kacper Głąb (drugie zdjęcie), który wygrał w kategorii wiekowej: Szkoły ponadgimnazjalne i będzie reprezentował powiat bielski w Eliminacjach Wojewódzkich OTWP w dniu 22 kwietnia 2017 w Centralnym Muzeum Pożarnictwa w Mysłowicach.
W kategorii wiekowej: Szkoły Podstawowe Oliwia Świgoń zajęła 3 miejsce (druga od lewej na 3 zdjęciu) a wśród gimnazjalistów Julia Sołtysik była 6. Brawa i gratulacje!
Zdjęcia: http://zosprpbielsko.pl

Do góry