Polish English French German Hebrew Italian Japanese Portuguese Russian Spanish

Kampania promocyjna „Rusza LSR!” II

17. 03. 30
Wpis dodał: Jerzy Zużałek(danielek2002)
Odsłony: 12266

Kampania promocyjna „Rusza LSR!” II

W kolejnej części działań promocyjno-informacyjnych Stowarzyszenia Lokalnej Grupy Rybackiej Bielska Kraina przedstawiamy bliżej główne cele oraz przedsięwzięcia Lokalnej Strategii Rozwoju ->> TUTAJ

Stowarzyszenie Lokalna Grupa Rybacka Bielska Kraina zaprasza na spotkania konsultacyjno-informacyjne dla potencjalnych wnioskodawców, w szczególności:
• tworzących miejsc pracy
• przedstawicieli grup defaworyzowanych* (w tym rybaków)
Planujesz realizację operacji na terenie jednej z gmin członkowskich Stowarzyszenia tj.: Bestwina, Czechowice-Dziedzice, Jasienica, Jaworze, Wilamowice i jesteś zainteresowany pozyskaniem dofinansowania z priorytetu 4 PO Rybactwo i Morze 2014-2020, przyjdź na bezpłatne spotkania informacyjne dotyczące zasad oceniania i wyboru operacji przez RLGD.
20 kwiecień 2017:  Gminny Ośrodek Kultury w Bestwinie; 43-512 Bestwina ul. Krakowska 123; godz. 9.00 – 14.00

27 kwiecień 2017: Gminny Ośrodek Kultury w Jasienicy; 43-385 Jasienica 1360 „Drzewiarz”; godz. 9.00 – 14.00
Na spotkaniach przedstawione zostaną m.in.: wyjaśnienia dotyczące interpretacji kryteriów ocen używanych przez Radę Rybackiej Lokalnej Grupy Działania (cele, wskaźniki, kryteria), akty prawne oraz założenia LSR.
W celu rejestracji na spotkanie należy wypełnić formularz dostępny na stronie internetowej lub w sekretariatach urzędów gmin i dostarczyć go osobiście, wysłać pocztą lub emailem (zeskanowany) na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.  do dnia 14.04.2017 r.
Bliższe informację pod nr telefonu: 33 810 57 35 wew. 20
* Ilość miejsc ograniczona (liczy się kolejność zgłoszeń)
* Osoby poniżej 35 roku życia lub powyżej 55 roku życia, rybacy.

Formularz zgłoszeniowy
formularz-zgłoszeniowy-bestwina.docx

Do góry