Polish English French German Hebrew Italian Japanese Portuguese Russian Spanish

Jakub Krystyan w najlepszej dwunastce "Idola"!

17. 03. 30
Wpis dodał: Jerzy Zużałek(danielek2002)
Odsłony: 12340

Jakub Krystyan zakwalifikował się do najlepszej dwunastki telewizyjnego programu "Idol", który można oglądać na antenie stacji Polsat. W siódmym odcinku oglądaliśmy zmagania trzydziestu uczestników, którzy mogli wybrać jedną spośród sześciu piosenek zaproponowanych przez jury. Jakub Krystyan wybrał utwór Phila Collinsa pt. "Against All Odds". Jurorzy surowo ocenili to wykonanie, mówiąc, że pokładali w nim wielkie nadzieje, gdyż był jednym z ich faworytów. Ostatecznie jednak, Jakub Krystyan został uznany za godnego uwagi i dostał przepustkę do kolejnego (tym razem klubowego) etapu programu "Idol", którego emisję zobaczymy w przyszłą środę o 20.05 w telewizji Polsat.
Ma 23 lata, mieszka w Krakowie, a pochodzi z Bestwiny. Pracuje jako trener personalny. Posiada tytuł ze specjalizacją: instruktor kulturystyki. Oprócz tego dwa razy w tygodniu bywa na krakowskim Kazimierzu, organizując wernisaże, wystawy, wieczory poetyckie oraz czwartkowe JamSassion w jednym z lokali jazzowych. Jest samoukiem, który zawsze śpiewał pod prysznicem lub przy odkurzaniu, kiedy nie było nikogo w domu. Jest typem samotnika. W skład jego specjalistycznej diety wchodzi sześć posiłków dziennie, przy których pomaga mu czasami babcia. Uważa, że program „Idol” to jego ostateczna rozgrywka z samym sobą. Gra na klawiszach, gitarze i basie. Współpracował z Jarosławem Grzybowskim, perkusistą Golec uOrkiestra, Kubą „Bobasem” Wilkiem, zespołami Levi oraz Konfraternią Bluesa, z którą gra do dziś.

Do góry