Polish English French German Hebrew Italian Japanese Portuguese Russian Spanish

Najlepsi w gminie strażacy - tenisiści z Kaniowa

17. 03. 26
Wpis dodał: Jerzy Zużałek(danielek2002)
Odsłony: 10311

W sobotę, 25 marca, w Domu Strażaka w Kaniowie odbyły się Gminne Zawody OSP w tenisie stołowym. Do rozgrywek przystąpili strażacy skupieni we wszystkich naszych jednostkach OSP. Każdą z nich reprezentowało 6 strażaków, razem więc wystąpiło 24 zawodników. Gospodarze nie byli zbyt uprzejmi i zgarnęli wszystko, co było do wygrania.
Jak i w poprzednich edycjach tak i tym razem odbył się bratobójczy pojedynek pomiędzy Jarosławem i Sławomirem Bierońskimi. Lepiej z niego wyszedł młodszy Sławomir i po zwycięstwie jeszcze w finale nad Łukaszem Stanclikiem zajął I miejsce. II miejsce przypadło Łukaszowi Stanclikowi a dyplom za trzecie miejsce odebrał Jarosław Bieroński.
Zawody odbyły się pod czujnym okiem wójta, Artura Beniowskiego, Prezesa Zarządu Gminnego Związku OSP, Herbert Szeligi, Prezesa OSP Kaniów Grzegorza Owczarza, Naczelnika OSP Kaniów, Wojciecha Janeczko.
Zdjęcie: profil OSP Kaniów na Facebooku

Do góry