Adam Ramenda mistrzem Śląska LZS

08. 10. 07
Odsłony: 4377

W ostatni weekend w Ożarowicach odbyły się Mistrzostwa Śląska Ludowych Zespołów Sportowych w tenisie stołowym. Wzięło w nich udział 142 zawodników i zawodniczek, w tym grono przedstawicieli naszego UKS The Best Bestwinka. I trzeba przyznać,że walczyli dzielnie i zajęli bardzo dobre miejsca. Najlepiej wypadł Adam Ramenda, który w kategorii wiekowej "młodzicy" zajął pierwsze miejsce.

Nasze kadetki również zaprezentowały się znakomicie i tak Katarzyna Molek zajęła 2 miejsce a Marta Niemczyk była trzecia. Wśród kadetów występował Dawid Brzeżniak i został sklasyfikowany na miejscu 8-11.
Troszkę gorzej powiodło się naszym seniorom. Janusz Friebe zakończył rozgrywki na pozycji 9 - 12 a Krzysztof Ramenda 13 - 16.