Polish English French German Hebrew Italian Japanese Portuguese Russian Spanish

Rekordowy wynik WOŚP!

21. 03. 29
Wpis dodał: Jerzy Zużałek(danielek2002)
Odsłony: 194
Mimo pandemii i wiążących się z nią obostrzeń, WOŚP zagrała w tym roku, już po raz 29 – wyjątkowo radośnie i, jak się okazało, z fantastycznym finansowym wynikiem!
Dziś punktualnie w południe Jurek Owsiak ogłosił rezultat akcji! Na zakup sprzętu dla dziecięcej laryngologii i diagnostyki głowy zebraliśmy razem aż 210 813 830,10 PLN, czyli ponad 20 milionów PLN więcej niż podczas poprzedniego Finału WOŚP i najwięcej w historii wszystkich zbiórek „Orkiestry”!
To był zdecydowanie wyjątkowy i najdłuższy Finał w historii! Internetowa transmisja trwała aż 27 godzin, podczas których mogliście oglądać łączenia z finałowego studia, a także relacje z Sztabów na całym świecie, koncerty i licytacje, które budziły niesamowite emocje.
W 29. Finale wzięło udział 36 wolontariuszy zarejestrowanych w Sztabie #2861 przy naszym Klubie Honorowych Dawców Krwi PCK, 3 osoby pracowały bezpośrednio w Sztabie, ponadto funkcjonowały Sztabowe Puszki Stacjonarne umieszczone w: Gabinet Kosmetyczny, Sobieskiego 20, Wilamowice, Sklep spożywczo-przemysłowy J. Kopeć, Ludowa 3, Kaniów, Supermarket Bestwinka, Witosa 14/B, Bestwinka, Supermarket Kaniów, Dankowicka 14, Kaniów, Supermarket MAX, Krzywolaków 3, Kaniów, Sklep – Piekarnia TYSIA, Janowicka 2, Bestwina, Delikatesy Rąba, Janowicka 187, Bielsko-Biała, Bogmar, Batalionów Chłopskich 72, Kaniów. Dołożyliśmy swoją cegiełkę w kwocie 29 351,21 zł
Dziękujemy za Wasze zaangażowanie, siłę, entuzjazm i za to, że nie poddaliście się, mimo niesprzyjających okoliczności! Kolejny Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy przeszedł do historii, a my mamy dla Was na koniec dobrą wiadomość - 30. Finał WOŚP odbędzie się 30 stycznia 2022 roku!
Do usłyszenia i zobaczenia! Dziękujemy, że jesteście z nami!
Do góry