Polish English French German Hebrew Italian Japanese Portuguese Russian Spanish

Walentynkowe morsowanie

21. 02. 14
Wpis dodał: Jerzy Zużałek(danielek2002)
Odsłony: 231
Dwa tygodnie temu morsującym w kaniowskiej Żwirowni foczkom i morsom towarzyszyły serduszka Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Dzisiaj ławeczki, drzewa i lód nad przeręblą, w której odbywały się zimowe kąpiele udekorowane były znacznie większymi sercami. Czerwone baloniki wypełnione helem pięknie się prezentowały na tle białego śniegu i niebieskiego nieba i przypominały o tym, że to przecież Walentynki. Zdjęcia TUTAJ
Oczywistą oczywistością było, że wszystkim dopisywały świetne humory, tym bardziej, że po morsowaniu czekały prażone i swojski bigos, były czekoladki, lizaki, domowe ciasto, bezalkoholowy szampan i może jeszcze coś, ale o tym sza….
Do góry