Polish English French German Hebrew Italian Japanese Portuguese Russian Spanish

Noś odblaski! Świeć przykładem! - w gminie Bestwina i Wilamowice

21. 02. 10
Wpis dodał: Jerzy Zużałek(danielek2002)
Odsłony: 227
Portal Bielskie Drogi: To było mroźne, ale owocne popołudnie. Akcja "Noś odblaski! Świeć przykładem!" nabiera rozpędu. Wczoraj odwiedziliśmy Bestwinę, Bestwinkę, Kaniów, Dankowice i Starą Wieś. Dziękujemy wszystkim za przybycie.

Mamy nadzieję, że od dziś będzie choć trochę bezpieczniej na drogach regionu, gdzie nie brakuje nieoświetlonych fragmentów dróg bez chodników. Serdecznie dziękujemy druhnom i druhom OSP Bestwina, OSP Bestwinka, OSP Kaniów, OSP Dankowice i OSP Stara Wieś za gościnę. Dziękujemy także lokalnym włodarzom, którzy pojawili się na spotkaniach z mieszkańcami i zapewniali o kolejnych ważnych dla bezpieczeństwa inwestycjach w regionie. Samorządy zmagają się z kryzysem, ale bezpieczeństwo jest sprawą priorytetową! Zachęcamy do obejrzenia materiału filmowego. 

Odcinek powstał m.in. dzięki Okay Taxi - prężnie działającej i ciągle rozwijającej się korporacji taksówkarskiej. Warto zapisać numer +48720535353 lub pobrać aplikację Okay Taxi na telefon (Android / iOS).

 
Do góry