Polish English French German Hebrew Italian Japanese Portuguese Russian Spanish

Konkurs plastyczny - "Przekaż 1 % podatku na OSP Bestwina"

21. 01. 11
Wpis dodał: Jerzy Zużałek(danielek2002)
Odsłony: 103
Konkurs skierowany jest do dzieci i młodzieży zamieszkującej gminę Bestwina do 18 roku życia. Zdjęcia lub skan pracy konkursowej wraz ze zdjęciem lub skanem karty zgłoszeniowej należy przesyłać do 31 stycznia br. na skrzynkę mailową OSP - Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Szczegóły dotyczące konkursu znajdują się w regulaminie. Dokumenty konkursowe znajdują się tutaj: https://drive.google.com/drive/folders/1cUnQly8-UOB9ehKfcvV8yhmDrFuXYU7n?fbclid=IwAR1LzV4thLB0ZI5nSds5tW9lnX2LNTa6zea9tFhw7h8yFinCU3k0cajcKXg
 
Marta Gandor
Sekretarz OSP Bestwina
Do góry