Polish English French German Hebrew Italian Japanese Portuguese Russian Spanish

I Powiatowy Konkurs Plastyczny „Jem zdrowo i kolorowo” - nagrody i wyróżnienia dla przedszkolaków z naszej gminy

21. 01. 09
Wpis dodał: Jerzy Zużałek(danielek2002)
Odsłony: 192
Prawie 220 prac wpłynęło na I Powiatowy Konkurs Plastyczny „Jem zdrowo i kolorowo”, zorganzowany przez wydział zdrowia Starostwa Powiatowego w Bielsku-Białej. Rysowały, malowały, wycinały i wyklejały dzieci z 28 przedszkoli powiatu bielskiego.
Konkurs, poświęcony zdrowemu odżywianiu i zachącający maluchy do jedzenia warzyw, owoców i innych produktów bogatych w składniki odżywcze adresowany był do 5- i 6-latków. Komisja konkursowa przyznała 3 pierwsze miejsca oraz 10 wyróżnień.
Laureatami zostali: I miejsce Lena Brombosz z Przedszkola Publicznego w Zespole Szkół w Wilamowicach, II miejsce Alicja Strokosz z Publicznego Przedszkola Samorządowego nr 1 w Jaworzu, III miejsce Maksymilian Mróz z ZSP w Bestwinie. Wyróżniono: Rozalię Sołtys z Publicznego Przedszkola nr 1 w Jaworzu, Karolinę Chrapek z Publicznego Przedszkola w Świętoszówce, Nikolę Bura, Michała Sporysza, Nikolę Pająk, Sonię Oziminę, Karolinę Zarembę z ZSP w Bestwinie, Zuzannę Sarnę z Katolickiego Przedszkola w Czechowicach – Dziedzicach, Jakuba Danielczyka z ZSP w Janowicach i Alicję Szadurską z Przedszkola Publicznego nr 10 w Czechowicach – Dziedzicach. Redakcja biuletynu „Mój Powiat” przyznała dodatkowe dwa wyróżnienia: dla Tymoteusza Sromka z Publicznego Przedszkola Bajka w Buczkowicach i dla Igora Ruśniaka z ZSP w Bestwinie.   
Każde przedszkole biorące udział w konkursie otrzymało nagrodę specjalną w postaci gry edukacyjnej „Wiesz co jesz”. Trzy przedszkola: ZSP w Bestwinie, ZSP w Janowicach i ZSP w Hecznarowicach, które nadesłały największą ilość prac, wyróżniono upominkiem w postaci termometru elektronicznego. Wszyscy uczestnicy konkursu otrzymali upominek w postaci puzzli oraz dyplom.
Do góry