Polish English French German Hebrew Italian Japanese Portuguese Russian Spanish

Podsumowanie akcji krwiodawstwa w Kaniowie

20. 10. 11
Wpis dodał: Jerzy Zużałek(danielek2002)
Odsłony: 91
1234W niedzielnej akcji krwiodawstwa, która miała miejsce na parkingu przy kościele pod wezwaniem Niepokalanego Serca Najświętszej Maryi Panny w Kaniowie mimo deszczu i zimna zarejestrowały się 22 osoby chcące podzielić się z potrzebującymi swoim darem serca. Lekarz po badaniu i przeprowadzeniu wywiadu dopuścił do oddawania krwi 18 osób, dzięki czemu pozyskano 8 100 ml tego bezcennego leku. Rodzina honorowych krwiodawców powiększyła się o 3 osoby, które dzisiaj po raz pierwszy oddały swoją krew. Brawo!!!
Akcję krwiodawstwa wspierało TS Podbeskidzie przekazując krwiodawcom gadżety klubowe i wejściówki na mecze, a organizatorem był Klub Honorowych Dawców Krwi PCK przy Urzędzie Gminy Bestwina.
Do góry