Polish English French German Hebrew Italian Japanese Portuguese Russian Spanish

Zagłosuj na bezpłatny dostęp do ebooków

20. 09. 16
Wpis dodał: Jerzy Zużałek(danielek2002)
Odsłony: 107
Projekt obywatelskiOd 9 września 2020 trwa głosowanie mieszkańców naszego województwa na zadania w ramach Marszałkowskiego Budżetu Obywatelskiego.
 
Do głosowania zakwalifikowano zadanie o zasięgu wojewódzkim pt.: Książki online dla każdego. Kod projektu: MBO-0141/W/20.
 
Projekt przewiduje sfinansowanie zakupu dostępu do platform ebooków: Legimi oraz IBUK Libra - dla wszystkich bez wyjątku bibliotek publicznych województwa. Jest to jedyna w swoim rodzaju okazja, aby biblioteki uzyskały dostęp dla swoich czytelników zupełnie za darmo. Jeśli zadanie wygra w głosowaniu, to jego realizacja powinna zostać przekazana Bibliotece Śląskiej, która będzie organizować ten dostęp dla pozostałych bibliotek.
 
Gminna Biblioteka Publiczna w Bestwinie gorąco zachęca do głosowania a głosować mogą wszyscy mieszkańcy województwa śląskiego.
Do góry