Polish English French German Hebrew Italian Japanese Portuguese Russian Spanish

Derbowe zwycięstwo LKS Bestwina, wygrana KS Bestwinka

20. 09. 03
Wpis dodał: Jerzy Zużałek(danielek2002)
Odsłony: 211

Dopiero w 7 kolejce rozgrywek zawodnicy LKS Przełom Kaniów zaprezentowali się kibicom na własnym boisku. Powodem był remont i modernizacja murawy połączona z zainstalowaniem systemu nawadniającego i urządzeń, które pozwalają na sterowanie tym rozwiązaniem. Okres przerwy wykorzystano również na inne pracy wokół boiska, między innymi pomalowano ogrodzenie. Zdjęcia TUTAJ
Przed meczem odbyła się miła uroczystość. Przedstawiciele Podokręgu Bielsko-Biała, panowie Janusz Mędrzak, Marian Antos i Wacław Waliczek wręczyli kapitanowi LKS Kaniów, Piotrowi Bąkowi, puchar dla drużyny za awans do ligi okręgowej. Potem było już mniej miło. LKS Bestwina chcąc zrehabilitować się po ostatniej porażce z Ogrodnikiem Cielmice przystąpił do meczu bardzo skoncentrowany. Pierwsze minuty były jeszcze w miarę wyrównane, bez sytuacji podbramkowych, jednakże w 19 minucie Szymon Skęczek pokonał po raz pierwszy Rafała Twardowskiego. Cztery minuty później Mateusz Włoszek wpisał się na listę strzelców. Kolejne bramki padły po zmianie stron, a zdobyli je: Dawid Gleindek (60’), Szymon Skęczek (65’), Krystian Patroń (68’) i Mateusz Droździk z rzutu wolnego w 92’.
LKS Kaniów – LKS Bestwina 0:6
LKS Kaniów: Twardowski - Ćwiek, Czulak (80' Klimczak), Bąk, Kubies, Góra, Grygierzec, Woźniak (68' Ryszka), Maron (60' Jarosz), Ciućka), Dunat (5' Zdeb).
LKS Bestwina: Mioduszewski - Gołąb, Gacek, Duś (62' Wilczek), Święs, Droździk, Patroń (72' Łuszczak), Makowski, Gleindek, Włoszek (72' Wilczak), Skęczek (81' Wójtowicz).

KS Bestwinka przystąpił do swojego meczu również z mocnym postanowieniem rehabilitacji po porażce z Piastem Bieruń Nowy i trzech porażkach z rzędu. Tym razem przeciwnikiem był Sokół Wola, a mecz odbywał się na wyjeździe. Na prowadzenie piłkarze prowadzeni przez Tomasza Dulebę wyszli tuż przed końcem pierwszej połowy. W 43 minucie Maciej Skęczek pokonał Wojciecha Kołka. Kolejne trafienie bestwinczan padło dziesięć minut po przerwie, kiedy Szymon Tomala podwyższył wynik spotkania. Ostatnie trafienie samobójcze zaliczył jeden z zawodników gospodarzy i mecz zakończył się pewną wygraną gości.
LKS Sokół Wola – KS Bestwinka 0:3
KS Bestwinka: Chmielniak Dominik, Bieńko Sebastian, Filipowicz Łukasz, Jagosz Jakub (60'   Bieroński Michał), Tomala Szymon, Kosmaty Maciej, Dawidek Rafał, Willmann Klaudiusz (83' Duda Jakub), Skęczek Maciej, Wydmański Piotr, Prymula Bartosz.

Do góry