Polish English French German Hebrew Italian Japanese Portuguese Russian Spanish

Park Miniatur w Bestwinie wyróżniony przez Ministerstwo Gospodarki Morskiej i Żeglugi Śródlądowej

20. 07. 27
Wpis dodał: Jerzy Zużałek(danielek2002)
Odsłony: 316
„Park Miniatur w Bestwinie – infrastruktura budująca ofertę turystyczną poprzez upowszechnianie dziedzictwa kulturowego rybołówstwa i akwakultury obszaru LSR” zrealizowany w ramach Programu Operacyjnego „Rybactwo i Morze” (PO RYBY 2014 – 2020) został wyróżniony przez Ministerstwo Gospodarki Morskiej i Żeglugi Śródlądowej i znalazł się w nielicznym gronie tych, które zostaną zaprezentowane w albumie – przewodniku „Dobre praktyki w ramach Europejskiego Funduszu Morskiego i Rybackiego – wędrówki dalekie i bliskie”. Oprócz albumu zostanie także nakręcony krótki film, prezentujący naszą inwestycję. Opisy, zdjęcia oraz film zostaną zamieszczone na specjalnej, dedykowanej publikacji zakładce na portalu www.mgm.gov.pl, jak również będą wykorzystywane w działaniach informacyjno-promocyjnych PO RYBY 2014 – 2020, prowadzonych przez Ministerstwo.
Udział naszej Gminy w tym przedsięwzięciu jest bezpłatny.
P.S. Przypomnę, pisałem o tym w informacji z Drużynowych Zawodów Wędkarskich, że również takie wyróżnienie spotkało Stowarzyszenie Wędkarskie "Kaniowski Karp Królewski" i wybudowaną przez nie Rybaczówkę, a materiały były nagrywane w niedzielę, 26 lipca.
Do góry