Polish English French German Hebrew Italian Japanese Portuguese Russian Spanish

Udana akcja poboru krwi w Kaniowie. Dziękuję!!!

20. 07. 05
Wpis dodał: Jerzy Zużałek(danielek2002)
Odsłony: 510
Mimo że dzisiejsza pogoda sprzyjała bardziej wypadom na łono natury niż odwiedzeniu ambulansu, 25 dawców przyjechało na parking przy kościele w Kaniowie, aby podzielić się z innymi cząstką siebie i zasilić Bank Krwi. A oddali krew nie tylko mieszkańcy Kaniowa, czy też gminy Bestwina, ale również z okolicy, jeden dawca przyjechał nawet spod Kęt.
Po wypełnieniu stosownych formularzy i badaniu lekarskim krew oddało 19 osób, co pozwoliło przekazać do szpitali 8 550 ml tego bezcennego i niczym niezastąpionego leku.
W imieniu ekipy RCKiK w Katowicach, oddział w Bielsku – Białej oraz Klubu Honorowych Dawców Krwi przy Urzędzie Gminy Bestwina serdecznie dziękuję wszystkim uczestnikom za udział w akcji krwiodawstwa, poświęcony czas, a przede wszystkim za ten wspaniały dar serca.
Do góry