Polish English French German Hebrew Italian Japanese Portuguese Russian Spanish

Jedyny taki konkurs dla seniorów!

20. 06. 26
Wpis dodał: Jerzy Zużałek(danielek2002)
Odsłony: 452
Z przyjemnością chcielibyśmy zaprosić Państwa do udziału w konkursie na fotografie z dawnych lat. Posiadasz stare fotografie przedstawiające Ciebie w pracy? Jeśli tak, ten konkurs jest właśnie dla Ciebie!
Skierowany jest on do osób powyżej 60 roku życia, które chciałyby pochwalić się wykonywanym niegdyś zawodem. Aby wziąć w nim udział wystarczy wypełnić formularz zgłoszeniowy i przesłać nam do 3 zdjęć. Może go wypełnić sam uczestnik lub inna osoba w jego imieniu.
Pracowałeś/aś w zakładzie, biurze, a może w transporcie? Masz zdjęcia zrobione podczas wykonywania tej pracy? Podziel się nimi, a możesz wygrać wspaniałe nagrody jak telefon, książkę lub kurs komputerowy(strefakursow.pl)!
W trosce o bezpieczeństwo cały proces zgłoszeniowy, jak i sam konkurs przeprowadzany jest bezkontaktowo przez Internet.
Zgłoszenia należy składać w terminie od 12 czerwca do 11 września za pośrednictwem strony internetowej:
http://aplikuj.pl/konkurs-senior-zgloszenie
Regulamin konkursu oraz inne potrzebne informacje znajdziesz na:
https://www.aplikuj.pl/konkurs-senior
Do góry