Polish English French German Hebrew Italian Japanese Portuguese Russian Spanish

PSZCZYŃSKA GRA w tym roku w wersji ONLINE

20. 05. 08
Wpis dodał: Jerzy Zużałek(danielek2002)
Odsłony: 596
W zwiazku z tym, że mieszkańcy naszej gminy brali udział w poprzednich edycjach Pszczyńskiej Gry zamieszczam poniżej informację od organizatorów:

Drodzy Gracze!

W związku ze stanem pandemii Burmistrz Pszczyny Dariusz Skrobol podjął decyzję o odwołaniu dorocznego Festiwalu Daisy Days. Jednym z elementów festiwalu, który wcześniej organizowany był jako niezależna impreza, była NOCNA KSIĄŻĘCA GRA MIEJSKA. Dla większości z Was był to już stały punkt w kalendarzu, dla nas okazja, by spotkać się z Wami w dużym i wspaniale kolorowym gronie! Tęsknimy za tym bardzo!

Jak więc moglibyśmy tak po prostu odwołać grę? Razem z Urzędem Miejskim, Pszczyńskim Centrum Kultury i kilkunastoma partnerami odpalamy PSZCZYŃSKĄ GRĘ ONLINE!

Czy to będzie to samo, co spotkanie z Wami na żywo? NIE. Czy damy z siebie wszystko, by gra była ciekawa i dostarczyła Wam mnóstwo fajnych emocji? TAK😊

Gra jest BEZPŁATNA, BEZ LIMITU MIEJSC, BEZ KONIECZNOŚCI ZAPISÓW ANI REJESTRACJI. Po prostu wchodzicie na stronę, oglądacie, słuchacie, dobrze się bawicie – kiedy chcecie i o której chcecie – chcemy dopasować do Waszych napiętych harmonogramów i dać Wam chwilę z dobrymi emocjami. Startujemy już w niedzielę 10 MAJA, a do gry można dołączać codziennie aż do 15 MAJA, by do 16 maja zdążyć podesłać nam rozwiązania zadań. A 17 maja finał i ogłoszenie wyników i rozlosowanie nagród niespodzianek.

Więcej na: https://silesiaevents.pl/pszczynska-gra-online/

https://www.facebook.com/events/248469293231565/

Liczymy na Waszą obecność i wirtualne spotkanie!

Do góry