Polish English French German Hebrew Italian Japanese Portuguese Russian Spanish

Nie pokibicujemy jeszcze przez co najmniej miesiąc

20. 03. 20
Wpis dodał: Jerzy Zużałek(danielek2002)
Odsłony: 570
Przedłużone zostało zawieszenie rozgrywek Fortuny I liga i niższych szczebli. Zespoły na murawę walczyć o ligowe punkty wrócą nie wcześniej niż 27 kwietnia. 
"Departament Rozgrywek Krajowych PZPN informuje, że w związku z aktualną sytuacją związaną z wprowadzonym stanem zagrożenia epidemicznego i wynikającym z tego przedłużającym się brakiem możliwości kontynuacji rozgrywek w zaplanowanym pierwotnie okresie, mecze Fortuna I ligi, II ligi, III ligi oraz pozostałych klas rozgrywkowych piłki nożnej i futsalu, kobiet i mężczyzn, wszystkich kategorii wiekowych zostają odwołane do 26 kwietnia 2020 r. włącznie. O ewentualnych decyzjach w zakresie wznowienia rozgrywek przed upływem ww. terminu, ustalenia terminów rozegrania zaległych meczów lub konieczności odwołania kolejnych zawodów, poinformujemy niezwłocznie po ich podjęciu" - czytamy w oficjalnym komunikacie Polskiego Związku Piłki Nożnej.
Do góry