Polish English French German Hebrew Italian Japanese Portuguese Russian Spanish

W niedzielę 28 Finał WOŚP

20. 01. 08
Wpis dodał: Jerzy Zużałek(danielek2002)
Odsłony: 684
529 37GMp Tuei ieSu W niedzielę, 12 stycznia, w Polsce i na całym świecie odbędzie się 28. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, w czasie którego grać będziemy „dla zapewnienia najwyższych standardów diagnostycznych i leczniczych w dziecięcej medycynie zabiegowej”.
Tak, jak w latach poprzednich w gminie Bestwina został powołany Sztab i jego wolontariusze będą w tym dniu kwestować na rzecz leczenia dzieci.
Sztab # 2861 liczy 35 osób, najmłodsze wolontariuszki liczą 11 lat, najstarszy wolontariusz 65. W tym roku oprócz gminy Bestwina kwestować będzie ponownie w Dankowicach i Wilamowicach oraz po raz pierwszy w Starej Wsi.
Do góry