Polish English French German Hebrew Italian Japanese Portuguese Russian Spanish

Zaloguj do serwisu

Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Bestwinie

Oficjalna strona Urzedu Gminy

Gmina Bestwina w liczbach

Monitoring powietrza

Mapa gminy Bestwina

Stowarzyszenie Pomocy Dzieciom,Młodzieży i Rodzinom ”Z SERCEM NA DŁONI” z siedzibą w Kaniowie

Skład zaprasza

EBART schody
http://gminabestwina.info/25-aktualnosci/aktualnosci/6355-puchar-komendanta-i-wyjatkowa-niespodzianka-dla-laureata-xix-ogolnopolskiego-konkursu-modeli-kartonowych-w-przeciszowie.html

Licznik Odwiedzin

31559119
Dzisiaj
Wczoraj
Ten tydzień
Ten miesiąc
Wszystkie dni
2601
25284
46343
91009
31559119

Magazyn Gminny
http://gminabestwina.info/25-aktualnosci/aktualnosci/6355-puchar-komendanta-i-wyjatkowa-niespodzianka-dla-laureata-xix-ogolnopolskiego-konkursu-modeli-kartonowych-w-przeciszowie.html
Portal czecho.pl
Portal beskidzka24.pl
http://gminabestwina.info/25-aktualnosci/aktualnosci/6355-puchar-komendanta-i-wyjatkowa-niespodzianka-dla-laureata-xix-ogolnopolskiego-konkursu-modeli-kartonowych-w-przeciszowie.html

Gościmy

Odwiedza nas 300 gości oraz 0 użytkowników.

Puchar Komendanta i wyjątkowa niespodzianka dla laureata XIX Ogólnopolskiego Konkursu Modeli Kartonowych w Przeciszowie

19. 09. 23
Wpis dodał: Jerzy Zużałek(danielek2002)
Odsłony: 1102
Inspektor Robert Chowaniec Komendant Powiatowy Policji w Oświęcimiu wręczył zwycięski puchar Maksymilianowi Mosiowi, 15 - letniemu modelarzowi z Klubu Modelarskiego "Samuraj" działającemu przy GOK w Bestwinie, który wykonał najlepszy model wozu bojowego w kategorii junior na  XIX Ogólnopolski Konkurs Modeli Kartonowych w Przeciszowie.  Wręczenie pucharu laureatowi konkursu nastąpiło w oświęcimskiej komendzie Policji z uwagi na fakt, iż młody modelarz nie mógł przybyć w dniu 15 września 2019 roku na galę finałową konkursu do Przeciszowa.

Na zaproszenie Komendanta do oświęcimskiej komendy Maksymilian przybył w czwartkowe popołudnie (19.09.2019) wraz z mamą, niezwykle dumną z sukcesu syna. Podczas wręczania pucharu oraz nagród Komendant pogratulował Maksymilianowi zwycięstwa, pochwalił jego wyjątkową pasję do modelarstwa i życzył mu powodzenia w kolejnych konkursach. Ponadto zaproponował nastolatkowi jazdę jednym z policyjnych radiowozów. Spośród wszystkich pojazdów Maksymilian wybrał najnowszy nabytek oświęcimskiej Policji czyli BMW wykorzystywane w ściganiu piratów drogowych w ramach tzw. specgrupy o nazwie „Speed”. Nowoczesny i szybki policyjny wóz młodemu modelarzowi zaprezentował kom. Grzegorz Żmudka Naczelnik  Wydziału Ruchu Drogowego oświęcimskiej komendy Policji.

Więcej czytaj na: http://oswiecim.policja.gov.pl/pl/aktualnosci/oswiecim-puchar-komendanta-i-wyjatkowa-niespodzianka-dla-laureata-xix-ogolnopolskiego

 

Do góry