Polish English French German Hebrew Italian Japanese Portuguese Russian Spanish

Ratownicy OSP Bestwina zwyciężają w X Międzynarodowych Maltańsko - Strażackich Manewrach Ratowniczych

19. 09. 22
Wpis dodał: Jerzy Zużałek(danielek2002)
Odsłony: 1132
71076579 2439075182877552 6803040360764276736 nW naszej gminie odbywały się Gminne Zawody Sportowo – Pożarnicze, natomiast w Tresnej, w Ośrodku Wypoczynkowym Odys, odbywały się z udziałem strażaków – ratowników OSP Bestwina X Międzynarodowe Maltańsko - Strażackie Manewry Ratownicze. Patronat nad nimi objęli, m.in. Jego Ekscelencja Ksiądz Biskup Roman Pindel Biskup Bielsko-Żywiecki, burmistrz Gminy Kęty Krzysztof Klęczar oraz Jolanta Majer - konsultant wojewódzki w dziedzinie medycyny ratunkowej województwa śląskiego.
Znakomicie spisała się w nich drużyna OSP Bestwina w składzie: Dariusz Orłowski, Mateusz Kubik, Jakub Furczyk i Michał Olek zajmując I miejsce. Brawoooo!!! Jest to drugi, po zwycięstwie w V Podbabiogórskich Zawodach Ratowniczo-Gaśniczych w Lachowicach, ogromny sukces naszych druhów strażaków. Możemy wszyscy być z nich dumni!
W Manewrach wzięło udział 20 drużyn ratowniczych, strażackich i innych służb z całej Polski oraz dwie drużyny zagraniczne, tym większe więc uznanie dla ratowników OSP Bestwina.
Zdjęcia: Facebook OSP Bestwina
Do góry