Polish English French German Hebrew Italian Japanese Portuguese Russian Spanish

Sportowy weekend - zapowiedź

19. 09. 19
Wpis dodał: Jerzy Zużałek(danielek2002)
Odsłony: 1015
K B BDosyć bogato pod względem imprez sportowych zapowiada się najbliższy weekend – 21/22 września, a zwłaszcza w sobotę.
Na godzinę 9:00 wyznaczyli sobie rozpoczęcie kajak poliści i strażacy. W Ośrodku Rekreacji i Sportów Wodnych w Kaniowie odbędą się z udziałem drużyn UKS Set Kaniów Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików w Kajak Polo oraz Turniej Kajak Polo w kategorii dzieci. Od godz. 13:00 toczyć się będą mecze finałowe a na godz. 15:00 zaplanowano uroczyste zakończenie turniejów.
Na bieżni wokół boiska LKS Bestwina oraz na boisku treningowym odbędą się zawody pożarnicze gminy Bestwina jednostek OSP. Sztafeta bojowa odbędzie się na bieżni, reszta konkurencji na boisku treningowym.
W sobotę, o godz. 16:00 odbędą się ponadto gminne derby w lidze okręgowej. Zajmujący z 11 punktami 8 miejsce LKS Bestwina (jeden mecz zaległy) podejmować będzie trzeci w tabeli KS Bestwinka (13 pkt.) Według portalu www.sportowebeskidy.pl starcie ekip z Bestwiny i Bestwinki to niewątpliwie hit zbliżającej się kolejki w Lidze Okręgowej Bielsko-Tyskiej. Trener LKS-u, Sławomir Szymala na jego łamach tak się wypowiada:
- Derby. Mamy szacunek do rywala, wszak mierzymy się z 3. siłą naszej ligi. Oczywiście obstawiam wygraną swojej drużyny. Nie ukrywam, że mamy problemy kadrowe, zabraknie w naszych szeregach kilku podstawowych zawodników. Szansę otrzymają jednak ci, którzy grali w mniejszym przedziale czasowym i wierzę, że ją wykorzystają.
W niedzielę swój mecz rozegrają zawodnicy LKS Kaniów podejmując na własnym boisku LKS Zapora Wapienica. W tabeli klasy A gospodarze zajmują 7 miejsce z 7 punktami, goście zgromadzili do tej pory 10 punktów i są na trzecim miejscu. W tym przypadku mecz rozpocznie się o godz. 15:00.
Do góry