Polish English French German Hebrew Italian Japanese Portuguese Russian Spanish

Świetny bieg Tomasza Jędrzejko

19. 07. 22
Wpis dodał: Jerzy Zużałek(danielek2002)
Odsłony: 696
tj1jpgtjjpgW dniach 18 – 21 lipca 2019 w Lądku - Zdroju odbył się VII Dolnośląski Festiwal Biegów Górskich. Na zawodników czekało siedem tras: Bieg 7 szczytów – 240 km, Super Trail 130 – 130 km, K-B-L – 110 km, Ultra Trail 68 – 68 km, Złoty Maraton – 45 km, Złoty Półmaraton – 21 km, Trojak Trail – 10 km oraz My First Trail - Bieg dla Dzieci.
Znakomicie spisał się w Super Trail 130 mieszkaniec Janowic, zawodnik SIDOR TEAM POLSKA | AZS WST KATOWICE Tomasz Jędrzejko wbiegając na metę jako 6 zawodnik w kategorii Open i 2 w kategorii wiekowej M-40.
Na swoim profilu na facebooku Tomasz Jędrzejko tak pisze: Dolnośląski Festiwal Biegów Górskich, dystans Super Trail 130 km, to bez wątpienia najtrudniejsze zawody, jakich dotąd doświadczyłem. Była to jednak dobra lekcja i dobry trening mentalny, zwłaszcza w kontekście Spartathlonu. A przy okazji kolejne podium, które niezmiennie cieszy.Dziękuję organizatorom zawodów, wolontariuszom oraz wszystkim wspaniałym zawodnikom, których spotkałem na trasie, dziękuję także trenerowi (Dariusz Sidor) oraz biegowym partnerom.
Gratulacje!!!
Do góry