Michał Pawłuszkiewicz powalczy w finale mistrzostw Polski kadetów

19. 07. 17
Odsłony: 3070

IMG 20190707 133543kadeci 4IMG 20190706 091834W dniach 6-7 lipca 2019r. w Częstochowie rozegrane zostały półfinały mistrzostw Polski kadetów w siatkówce plażowej z udziałem województw: dolnośląskiego, lubuskiego, opolskiego i śląskiego.
Zawody toczyły się na boiskach przy Galerii Jurajskiej.
Mieszana para: mieszkaniec Kaniowa, Michał Pawłuszkiewicz (MKS CZECHOWICE-DZIEDZICE) i Szymon Łaciok (SK GÓRNIK RADLIN) zajęli 4 miejsce w turnieju i uzyskali awans do Finału Mistrzostw Polski, który odbędzie się w dniach 16-18.07.2019 w Drzonkowie. Warto podkreślić, że w meczu o najlepszą czwórkę chłopcy wygrali z obecnymi Mistrzami Śląska.
Finał Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży kadetów odbędzie się w dniach 17-18 lipca w lubuskim Drzonkowie. W gronie szesnastu finalistów znalazł się przedstawiciel Siatkarskiego Klubu Górnik Radlin - Szymon Łaciok, który grając w parze Michałem Pawłuszkiewiczem z MKS-u Czechowice-Dziedzice powalczy o medal Mistrzostw Polski kadetów.
Michał pierwszy z lewej na pierwszym zdjęciu - biała koszulka z nr 1.