Polish English French German Hebrew Italian Japanese Portuguese Russian Spanish

Przed nami piłkarska środa

19. 04. 29
Wpis dodał: Jerzy Zużałek(danielek2002)
Odsłony: 949
Krótko będą odpoczywać w tym tygodniu piłkarze Bielskiej Ligi Okręgowej. Tyle, co zakończyła się w niedzielę 24. kolejka, a już w środę rozgrywać będą mecze kolejki nr 25., by za trzy dni w weekend 3 i 4 maja znów wybiegnąć na boisko i zmierzyć się w 26 kolejce.
A wszystko to za sprawą przypadającego w środę święta 1 Maja. W tym dniu szanse na podreperowanie swojego konta będą mieć zawodnicy KS Bestwinka, ponieważ o godz. 17:00 podejmować będą na własnym boisku ostatni w tabeli zespół LKS Kończyce Małe. Nie znaczy to, że zwycięstwo może przyjść łatwo, na pewno trzeba będzie dać z siebie wszystko i walczyć do ostatniego gwizdka sędziego. Kończyce Małe zamykają tabelę z dorobkiem 4. punktów, KS Bestwinka zdobyła do tej pory 28. punktów i jest 13.
LKS Bestwina po kolejne punkty udaje się do Żywca, gdzie o godz. 17:00 zmierzy się z Koszarawą.
LKS Bestwina zajmuje 5. miejsce ze stratą do jednego punktu do czwartego BKS Stal Bielsko-Biała i dwóch punktów do trzeciego Pasjonata Dankowice. TS Koszarawa Żywiec jest na 10. miejscu.
25 kolejka:
 
Do góry