Polish English French German Hebrew Italian Japanese Portuguese Russian Spanish

Zaproszenie na promocję Kalendarza Beskidzkiego

19. 03. 05
Wpis dodał: Jerzy Zużałek(danielek2002)
Odsłony: 527
Muzeum Regionalne w Bestwinie zaprasza na promocję Kalendarza Beskidzkiego w dniu 11 marca 2019 r. (poniedziałek) o godz. 16.00.
Kalendarz Beskidzki wydawany jest od 1960 r. - najpierw przez Towarzystwo Miłośników Ziemi Bielsko - Bialskiej, a od 2011 r. przez Towarzystwo Przyjaciół Bielska-Białej i Podbeskidzia pod kierunkiem Grażyny Staniszewskiej. Redaktorem rocznika jest od 2011 r. Jan Picheta. W 2016 r. redakcja Kalendarza Beskidzkiego została uhonorowana przez Stowarzyszenie Dziennikarzy Polskich Nagrodą im. Aleksandra Milskiego.
 
Goście specjalni - autorzy tekstów (m.in. Waleria Owczarz, Agata Smalcerz).
 
W drugiej części spotkania odbędzie się otwarcie wystawy „Janowiccy i bestwińscy rówieśnicy Niepodległej” połączone z zebraniem TMZB.
Do góry