Polish English French German Hebrew Italian Japanese Portuguese Russian Spanish

Zapowiedź piłkarskiego weekendu

18. 11. 09
Wpis dodał: Jerzy Zużałek(danielek2002)
Odsłony: 610
W ostatniej kolejce do „jedenastki” wybieranej przez www.sportowebeskidy.pl trafili tylko zawodnicy LKS Bestwina:
Lewy pomocnik: Mateusz Włoszek (LKS Bestwina) – Po raz kolejny jeden z najaktywniejszych zawodników w bestwińskiej drużynie, który na obu flankach był trudny do upilnowania.
Napastnik: Szymon Święs (LKS Bestwina) – Tylko 45. minut na murawie i obecność zaznaczona w sposób wyjątkowy. Bohater całej kolejki według naszego portalu był jednym z autorów metamorfozy bestwinian po pauzie meczu z rywalem z Kończyc Małych.
KS Bestwinka z kolei trafił ro rubryki Rozczarowanie.
Stabilnie i solidnie prezentującego się w tym sezonie beniaminka w tej rubryce umieszczamy po raz pierwszy. To w efekcie klęski, jakiej niedawny uczestnik a-klasowych rozgrywek doznał w sobotę w Pruchnej. Przegrana 0:4 z nie mającym dotąd choćby jednego zwycięstwa outsiderem wiele mówi o wyjątkowej w ten weekend słabości ekipy z Bestwinki.
W najbliższą sobotę o godz. 14:00 LKS Bestwina zagra na wyjeździe z LKS Tempo Puńców (6 miejsce, 26 punktów).
KS Bestwinka będzie gospodarzem meczu z BKS Stal Bielsko (5 miejsce, 29 punktów). Mecz odbędzie się w niedzielę o godz. 14:00.
Opinia szkoleniowca LKS Kończyce Małe Piotra Szwajlika o nadchodzącycy meczach:
– Mocniej od Tempa wygląda ekipa z Bestwiny, przy czym ciekaw jestem dalszej pracy nowego duetu trenerskiego w Puńcowie. Przewiduję w tym spotkaniu remis ze wskazaniem na gości.
- Mimo że BKS ostatnio znajduje się trochę „w dołku”, to moim zdaniem poradzi sobie i wyraźnie wygra w Bestwince.
Do góry