Polish English French German Hebrew Italian Japanese Portuguese Russian Spanish

Udzielali się charytatywnie

18. 09. 09
Wpis dodał: Jerzy Zużałek(danielek2002)
Odsłony: 796
Ostatni weekend to nie tylko Dożynki Gminne, mecze piłkarskie czy też zawody w kajak polo. Nasi mieszkańcy brali udział w różnego rodzaju imprezach czy też zawodach poza granicami gminy, najbardziej godne podkreślenia są te, które miały charakter charytatywny, i tak Pani Barbara Janusz startowała w „Biegu Dobroczynności” w Wadowicach, gdzie z czasem 23:14 w swojej kategorii wiekowej zajęła drugie miejsce a wśród kobiet ogółem dziesiąte, co jest znakomitym wynikiem, niezależnie od tego innego wymiaru, którego nie da się "zmierzyć mędrca szkiełkiem ni okiem".
Inni nasi mieszkańcy, również z Kaniowa: Ewa Szyma i Dawid Żondlak brali udział w Biegu Śląskich Aniołów zorganizowanym przez Fundację Śląskie Anioły wraz z MK Team oraz partnerem biegu, Urzędem Miasta w Katowicach, a jego celem był zakup wyprawek szkolnych dla dzieci.
Pani Barbaro, Pani Ewo, Dawidzie, szacunek i uznanie!!!
Wyżej wymienione osoby nie są jedynymi, które ostatni weekend poświęciły dla innych. Na pewno byli tacy, którzy brali czynny udział w Festynie Charytatywnym dla Natalii Wolak w Głębowicach malując dzieciom twarze, czy też zaplatając warkoczyki oraz wspomagając tę akcję w inny jeszcze sposób. Również szacunek i uznanie dla tych osób!!!
Do góry